Ana sayfa ÜrünlerKudzu Kök Ekstresi

CAS 3681-99-0 Kudzu Kök Ekstresi

Sertifika
Çin Arisun chempharm Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Arisun chempharm Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Teşekkür ederim. Senden tekrar sipariş vereceğim. Her ne kadar birçok soru ve değişikliğe rağmen, Tiffany çok yardımcı oldu, her zaman hızlı ve profesyonel bir şekilde cevap verdi. Gönderi sadece birkaç gün içinde ulaştı. (Güney Afrika'ya kadar) Genel Tecrübe çok profesyonel. Harika servis. Tekrar sipariş edecek, Tiffany ve ekibine teşekkür ederim.

—— Ann-Kathrin Jooss, Güney Afrika

Harika ürün, harika iletişim. Herkese tavsiye eder. Jessica'nın üstün müşteri hizmetleri!

—— Mark Heylen, Güney Afrika

Gereksinimlere göre yapılan ürün testi, daha büyük miktarlarda sipariş bakacağız teşekkürler

—— David Jobe, Yeni Zelanda

Arisun'dan aldığım her şeyde olduğu gibi geçmişte mükemmel kalite, mükemmel paketleme.

—— Pavlos Papalexis, Kıbrıs

Bu şimdiye kadar harika bir deneyim oldu. Numunelere ihtiyacım vardı ve aldığım dikkat ve müşteri hizmetlerinden mahrum kaldım. sorularım dakikalar içinde yanıtlandı, numunelerim neredeyse anında gönderildi ve kalitesi inanılmazdı.

—— 罗亚 微 网站 欢迎 你! 网站英文 | 关于我们 | 联系我们 0755-28325455 网站首页 Endeksi 关于我们 Hakkında 产品展示 Ürün 单色黑白

Bu şirkete güvenebilirsin. Kaliteli ürün ve müşteri hizmetleri. Arisun'dan almaya devam edeceğiz.

—— Eva Marie Nohr, Norveç

Hızlı sevkiyat, çalışmak için bir zevkti. İnanılmaz ürün, harika firmalarla alışveriş yapmaya devam edecek. Nazik yorumların için teşekkürler canım, her zaman senin için çalışmayı çok isteriz.

—— .Neil Ngo, Amerika Birleşik Devletleri

Teşekkür ederim. Siparişi aldınız. Satıcı sosyal ve güzel, hızlı bir şekilde gönderildi, iki haftada kurye tarafından alındı. Güvenilir bir şekilde paketlenir, kalite memnun kalır. beş yıldız.

—— Elena Bessolicina, Rusya Federasyonu

Ben sohbet şimdi

CAS 3681-99-0 Kudzu Kök Ekstresi

CAS 3681-99-0 Kudzu Root Extract
CAS 3681-99-0 Kudzu Root Extract CAS 3681-99-0 Kudzu Root Extract CAS 3681-99-0 Kudzu Root Extract

Büyük resim :  CAS 3681-99-0 Kudzu Kök Ekstresi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: ARS
Sertifika: Kosher,Hala,Haccp,Iso and Organic
Model numarası: ARS-008

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1kg / alüminyum folyo çanta, 20kg / davul
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Kuduzu Kök Ekstresi; Puerarin Kaynak: Pueraria Mirifica
Kimyasal ad: , 7-dihidroksiizoflavon'un-D-glucopyran-4' 8-β Moleküler formül: C21H20O9
CAS Numarası: 3681-99-0 Görünüm: Kahverengi beyaz toz
Şartname: Kuduzu Kök Ekstresi 10% 20% 30% 40% 60% 80% 98% ; Suda Çözünür Kuduzu Kök Ekstresi 30% 40% ; Puerari Ekstraksiyon ve çözünme: Su, Etanol
Vurgulamak:

natural plant extracts

,

organic plant based protein powder

C21H20O9 CAS 3681-99-0 Kudzu Kök Ekstresi / Akşamdan Kalma Ve Karaciğer Koruması Için Puerarin

 

 

1. Kudzu Kök Ekstresi Tozu nedir?

 

Kudzu kök ekstresi tozu, Puerarin olarak da bilinen baklagil Pueraria lobata'dan ekstrakte edilen bir izoflavon.

 

2. besin değeriPueraria Mirifica:

 

Kuzu root contains brass compounds, including soybean meal and Puerarin. Kuzu kökü, soya küspesi ve Puerarin dahil olmak üzere pirinç bileşikleri içerir. It also contains protein, amino acid, iron, copper, and other nutrients. Ayrıca protein, amino asit, demir, bakır ve diğer besin maddelerini içerir. It is a nourishment for people of all ages. Her yaştan insan için bir besindir. There is the title of "millennial ginseng". "Bin yıllık ginseng" başlığı var.

 

CAS 3681-99-0 Kudzu Kök Ekstresi 0

 

3. Kudzu Kökü VS Pachyrhizu:

CAS 3681-99-0 Kudzu Kök Ekstresi 1

 

Pueraria Mirifica:The dry root of the leguminous plant kudzu, known as kudzu, chai, and puer. Kudzu, chai ve puer olarak bilinen baklagil bitkisi kudzu'nun kuru kökü. A rectangular slab or small square that is slit. Dikdörtgen bir levha veya kesilmiş küçük bir kare. The skin is light brown with longitudinal wrinkles and rough. Cilt açık kahverengi, uzunlamasına kırışıklıklar ve pürüzlüdür. The cut surface is yellowish white and the texture is not obvious. Kesilen yüzey sarımsı beyazdır ve doku belirgin değildir. It is tough and fibrous. Sert ve liflidir. Odorless, slightly sweet. Kokusuz, hafif tatlı.

 

 

Pueraria: The dry root of the leguminous plant, G. sinensis, has a yellow-white or light-brown surface, and is brown in the outer skin. Pueraria: Baklagil bitkisinin kuru kökü G. sinensis, sarı-beyaz veya açık kahverengi bir yüzeye sahiptir ve dış deride kahverengidir. The cross-section shows light brown concentric rings, weight, and hard and powdery. Kesit açık kahverengi konsantrik halkaları, ağırlığı, sert ve toz halini gösterir.

 

Aktif bileşenlerin karşılaştırılması:

 

 

Pueraria Mirificacontained in kudzu is more than three times that of pueraria. Kudzu'da bulunan pueraria'nın üç katından fazladır. The content of Puerarin is also higher than that of Pueraria. Puerarin içeriği de Pueraria'dan daha yüksektir.

 

4. Kudzu Kökünün Tıbbi Değeri:

CAS 3681-99-0 Kudzu Kök Ekstresi 2

As early as in the Han Dynasty of our country, there was a record about the use of Pueraria. Ülkemizin Han Hanedanlığında olduğu gibi, Pueraria'nın kullanımı hakkında bir kayıt vardı. The most famous one is the record of Gegentang in the Chinese medical doctor Zhang Yujing's "Treatise on Febrile Diseases". En ünlüsü, Çinli tıp doktoru Zhang Yujing'in "Febril Hastalıklarına İlişkin İnceleme" deki Gegentang'ın kaydı. "Sun disease, the strength of the back is a few strong, no sweat and bad wind, Gegen Tang indications."Sun disease, neck and back are not comfortable, the pitch is not comfortable, the external feeling is cold, and can be treated with Kudzu Root. "Güneş hastalığı, sırtın gücü birkaç güçlü, ter ve kötü rüzgar yok, Gegen Tang endikasyonları." Güneş hastalığı, boyun ve sırt rahat değil, saha rahat değil, dış his soğuk ve olabilir Kudzu Kökü ile tedavi edildi.

 

5. özellikleri:

CAS 3681-99-0 Kudzu Kök Ekstresi 3

Ürün adı Şartname Renk Test metodu

 

Kuduzu Kök Ekstresi

% 10 Koyu kahverengi

 

 

 

 

HPLC

% 20 Koyu kahverengi
% 30 Koyu kahverengi
% 60 Açık kahverengi
% 80 Beyaz kapalı
% 98 Beyaz
Suda Çözünür Kuduzu Kökü Ekstresi % 20 Kahverengi
% 30 Kahverengi
Puerariae % 40 Kahverengi

 

UV

% 60 Kahverengi
% 80 Kahverengi
Kudzu Kök tozu / Beyaz kapalı /

 

6. Fonksiyon:

 

6.1 Karaciğer koruması ;

 

'Huganbao' olarak da bilinir, karaciğerin ihtiyaç duyduğu vitaminler, glikojen ve amino asitler bakımından zengindir.

 

6.2 Akşamdan kalma:

Pueraria can relieve the toxicity of ethanol and help the liver to excrete alcohol out of the body. Pueraria etanolün toksisitesini hafifletebilir ve karaciğerin vücuttan alkol atmasına yardımcı olabilir. It has a good effect on relieving brain swelling and blushing. Beyin şişmesi ve kızarıklığını hafifletmek üzerinde iyi bir etkiye sahiptir. It can also help to alleviate the absorption of alcohol in the stomach and protect the gastric mucosa. Ayrıca midede alkol emilimini hafifletmeye ve mide mukozasını korumaya yardımcı olabilir.

 

6.3 Kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkların önlenmesi:

 

Total flavonoids and puerarin can improve myocardial oxygen metabolism, have a beneficial effect on myocardial metabolism, and can dilate blood vessels and reduce blood flow resistance, so it can prevent myocardial ischemia and arteriosclerosis. Toplam flavonoidler ve puerarin miyokardiyal oksijen metabolizmasını geliştirebilir, miyokardiyal metabolizma üzerinde faydalı bir etkiye sahip olabilir ve kan damarlarını genişletebilir ve kan akış direncini azaltabilir, böylece miyokardiyal iskemi ve arteriyosklerozu önleyebilir. The expansion of blood vessels and the normal flow of blood avoid the formation of blood clots, thereby avoiding the occurrence of atherosclerosis. Kan damarlarının genişlemesi ve normal kan akışı, kan pıhtılarının oluşumunu önler, böylece ateroskleroz oluşumunu önler.

 

6.4 Güzellik cilt bakımı:

 

Pueraria, cildin hasara karşı koyma yeteneğini artırabilir ve kadınlar için iyi bir cilt bakım etkisine sahiptir.

 

 

7. Uygulama:

 

Sağlık Ürünleri:

 

Kudzu kök özü tozu yurtiçinde ve yurtdışında, yumuşak kapsül, tablet ve benzeri gibi sağlık ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tıp: biyofarmasötiklerde yaygın olarak kullanılan puerarin, geleneksel Çin tıbbı enjeksiyonu olarak kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıklar için yaygın olarak kullanılan bir ilaçtır.

 

Makyaj malzemeleri:

The isoflavones of puerarin can inhibit the catalytic activity of tyrosinase, interrupt the melanin oxidation process, inhibit the formation and formation of melanin, and prevent pigmentation such as chloasma and sunburn. Puerarin izoflavonları, tirozinazın katalitik aktivitesini inhibe edebilir, melanin oksidasyon sürecini kesintiye uğratabilir, melanin oluşumunu ve oluşumunu engelleyebilir ve kloazma ve güneş yanığı gibi pigmentasyonu önleyebilir. The main applications are eye cream, skin cream and so on. Ana uygulamalar göz kremi, cilt kremi vb.

 

Gıda:

Bir gıda olarak Pueraria tozu, yemek yerine toz gibi sağlık bakımının etkisine sahiptir. 

İletişim bilgileri
Arisun chempharm Co., Ltd.

İlgili kişi: Wei

Tel: +8615901935043

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)